Przecinarki - Agrolim, Limanowa, Kościuszki 50, pilarki, pilarka, kosiarki, kosiarka, wiertnice, wiertnica, opryskiwacze, opryskiwacz, kosy, kosa, nożyce, panele podłogowe, panele ścienne, panele PCV, folie, folia, drabiny, narzędzia, elektronarzędzia, nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, doniczki, odśnieżarki, odśnieżarka, ziemie, ziemia, parapety, parapet, węże ogrodnicze, autoryzowany serwis, Oleo-Mac, Solo, Honda, Briggs&Stratton, Fiskars, Agroma, Kwazar, Marolex

Przejdź do treści

Przecinarki

Idealne do pracy w budownictwie oraz drogownictwie. Wyposażone w mocne silniki i zaawansowane układy filtrujące pozwalające na pracę również w środowiskach zapylonych.

  • Ramię można obracać w zakresie 180°, co ułatwia pracę wzdłuż ściany.
  • Układ filtrujący składa się z trójwarstwowego filtra wstępnego z gąbki, następnie z zasadniczego filtra z papieru oraz z nylonowej siatki, co zapewnia doskonałe parametry pracy w każdych warunkach.
  • Elektroniczny ogranicznik liczby obrotów w cewce zapłonowej.
  • Cylinder z zaworem dekompresyjnym zapewnia łatwiejszy rozruch.
  • Linka rozruchowa zabezpieczona jest silikonem, co zapobiega jej pęcznieniu w przypadku zawilżenia. Zbiornik paliwa jest zabezpieczony przed iskrami oraz przypadkowymi uderzeniami. Maszyna jest dostarczana bez tarczy.
  • Gaźnik z kompensatorem utrzymują stały stosunek powietrza i mieszanki, co sprawia, że urządzenie pracuje przy stałych parametrach roboczych oraz mniejszą częstotliwość konserwacji.
  • Zespół ergonomicznego uchwytu odizolowany od silnika przy pomocy sześciu antywibracyjnych gumowych amortyzatorów, co sprawia, że urządzenie jest bardziej stabilne i zwrotne.


PRZECINARKA 963 TTA 14”
Przecinarki
Pojemność silnika 63,3 cm³
Moc 4,1 KM - 3,0 kW
Maksymalna głębokość cięcia 120 mm
Średnica tarczy tarcza Ø 350mm - maszyna dostarczana bez tarczy
Zestaw do schładzania wodą na wyposażeniu seryjnym (52012055)
Waga bez tarczy 10,4 kg
3.669 zł(z VAT-em)
Dodaj
PRZECINARKA 983 TTA 16”
Przecinarki
Pojemność silnika 80,7 cm³
Moc 5 KM - 3,7 kW
Maksymalna głębokość cięcia 150 mm
Średnica tarczy tarcza Ø 400 mm - maszyna dostarczana bez tarczy
Zestaw do schładzania wodą na wyposażeniu seryjnym (52012055)
Waga bez tarczy 13,6 kg
4.499 zł(z VAT-em)
Dodaj
Wróć do spisu treści