Świdry glebowe - Agrolim, Limanowa, Kościuszki 50, pilarki, pilarka, kosiarki, kosiarka, wiertnice, wiertnica, opryskiwacze, opryskiwacz, kosy, kosa, nożyce, panele podłogowe, panele ścienne, panele PCV, folie, folia, drabiny, narzędzia, elektronarzędzia, nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, doniczki, odśnieżarki, odśnieżarka, ziemie, ziemia, parapety, parapet, węże ogrodnicze, autoryzowany serwis, Oleo-Mac, Solo, Honda, Briggs&Stratton, Fiskars, Agroma, Kwazar, Marolex

Przejdź do treści

Świdry glebowe

Idealne do prac polegających na wykonaniu otworów w glebie do sadzenia winorośli lub innych roślin, na wsporniki lub pale w cieplarniach i szklarniach, a także do prac podczas przygotowania oświetlenia ulicznego. Urządzenia te charakteryzują się wysoką odpornością na naprężenia w warunkach ekstremalnych oraz w każdej pozycji roboczej. Liczne opcje wierteł pojedynczych i podwójnych gwarantujące maksymalną elastyczność pracy.

  • Przyciski sterowania silnikiem są umieszczone na jednym uchwycie, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do prac indywidualnych.
  • Model profesjonalny, łączący w sobie praktyczność i bezpieczeństwo, skonstruowany został z myślą o wykonywaniu większych nawierceń w twardszej glebie i wymaga obsługi dwuosobowej.
  • Wyposażony jest w przekładnię nawrotną.
  • Urządzenie jest wyposażone w składane uchwyty ułatwiające transport oraz automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa zatrzymujący silnik w razie utraty kontroli nad sterowaniem.


ŚWIDER GLEBOWY MTL 51
Świdry
Pojemność silnika 50,2 cm³
Moc silnika 2,1 KM - 1,6 kW
Przełożenie 40 :1
Waga bez wiertła 9,1 kg
Średnica wiertła 8-10-15-20 cm

W STANDARDZIE BRAK WIERTEŁ
1.999 zł(z VAT-em)
Dodaj
ŚWIDER GLEBOWY MTL 85R
Świdry
Pojemność silnika 80,7 cm³
Moc silnika 5,7 KM - 4,2 kW
Przełożenie 85:1
Waga 30,6 kg
Średnica wiertła od 8 do 50 cm

Wymaga obsługi dwóch osób.
W STANDARDZIE BRAK WIERTEŁ
MTL85R jest seryjnie wyposażony w przejściówkę (adapter) 028200354; która umożliwia montaż wierteł pojedynczych o średnicy od 8 do 20 cm.
7.499 zł(z VAT-em)
Dodaj
Wróć do spisu treści